[copy + paste + edit napače] Letos je predmet APS2 prevzel prof. Robič, tako da se je spremenil tudi režim, predvsem pri vajah.
Novost je ta, da lahko tisti, ki niso v drugem letniku vaje (seminarske) opravljajo SAMO ŠE LETOS, rok za prijavo pa je predvidoma torek 7.3.2006 do 12 ure, eventuelno pa se bo lahko podaljšal še za en teden, kar pa bo odločil profesor v ponedeljek, 6.3. Tako letos velja za VSE študente, da lahko dosežejo MAKSIMALNO ŠTEVILO TOČK, torej 100, ne glede na to, kateri letnik so. Če hočete zagovarjati vaje letos, se morate prijaviti preko e-maila asistentu Boštjanu Slivniku oz. Tomažu Dobravcu, pri e-mailu pa začnite subject z besedo "APS2". Prosim vas, da pošljete tole sporočilo vsem prijatljem, ki se jih dotična zadeva tiče, zelo zaželjeno tudi na vse mail liste višjih letnikov, za katere veste. lp Dane
