Hmm...je Zrnec slucajno kaj omenjal kdaj bo se mogoce zagovarjati seminarsko nalogo?

Lp
Rok

----- Original Message ----- From: "Natalija Hromec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Tuesday, March 07, 2006 3:41 PM
Subject: Re: [Friclist] pb


Se zmenmo tko :
Izdeni rok PB1 :  10.4.2006

Vsi tisti ki se za, mi napiste mail z vpisno , imenom in priimkom,
potem bomo pa  ta list nesel v ponedeljek k Zrnecu in bomo videl kaj
se da storit. Menda da  nas mora biti vsaj 10, kot je on omenil prej!

Aja pa se to v sredo mene ne bo na predavanjih za pb2, a bi blo kljub
temu fajn vprasat, kako je kaj glede tega roka. Fajn bi blo da se bi
en drug pozanimal glede tega, js pa zbiram prijave za 10.4., pol bomo
pa videl kaj bo!

lep pozdrav Natalija


Reply via email to