Jaz je tudi nimam vpisane v e-student. Na spisku pred vrati profesorja sem napisan.
A je se kdo tak, ki nima vpisane ocene?

lp, m

Mitar wrote:
Zdravo!

Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2.
izpitnega roka v e-student oz. index?
Oziroma kdaj kani to storiti?

Meni jo je vpisal v e-student in potem sem sel do profesorja, da mi jo
je vpisal v indeks.

Saj visi na vratih ali v okolici vrat od profesorja seznam ocen 2. roka.
Mogoce te ni na njem?


Mitar



Reply via email to