A je se kdo tak, ki nima vpisane ocene? lp, m
Mitar wrote:
Zdravo!Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2. izpitnega roka v e-student oz. index? Oziroma kdaj kani to storiti?Meni jo je vpisal v e-student in potem sem sel do profesorja, da mi jo je vpisal v indeks. Saj visi na vratih ali v okolici vrat od profesorja seznam ocen 2. roka. Mogoce te ni na njem? Mitar
