Photoshop....:)

2006/3/10, Aleš Rosina <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> http://www.mathcaddy.com/windowsxpbootsonamac!!!!1/
>
> ce se niste vedeli, veste sedaj da JE možno!
>
>
> LP,
> _________________
> Aleš Rosina, MCP
> www.obmocje51.net
>
>
>
>

Reply via email to