Photoshop....:)
2006/3/10, Aleš Rosina <[EMAIL PROTECTED]>: > > http://www.mathcaddy.com/windowsxpbootsonamac!!!!1/ > > ce se niste vedeli, veste sedaj da JE možno! > > > LP, > _________________ > Aleš Rosina, MCP > www.obmocje51.net > > > >
Photoshop....:)
2006/3/10, Aleš Rosina <[EMAIL PROTECTED]>: > > http://www.mathcaddy.com/windowsxpbootsonamac!!!!1/ > > ce se niste vedeli, veste sedaj da JE možno! > > > LP, > _________________ > Aleš Rosina, MCP > www.obmocje51.net > > > >