my bad!

On 3/15/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Malo resnosti. Zaradi banalnih stvari ste spet friclisto zasuli z
> maili...Kaj je bilo treba??
>
> LP MIHA
>

Reply via email to