Nisem 100% ampak mislim da je reku da so 2. uro predavanj vaje.

LP MIHA

On 3/16/06, Tomaž Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Kdaj so dones? Zadnič je neki govoru da predavanja odpadejo pa bomo
> neki kompenzirali z vajami... Tko da nevem! Lohk da je to tut za
> nasledn teden govoru
> --
> LP, Tomaž
>

Reply via email to