Nisem 100% ampak mislim da je reku da so 2. uro predavanj vaje.
LP MIHA On 3/16/06, Tomaž Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Kdaj so dones? Zadnič je neki govoru da predavanja odpadejo pa bomo > neki kompenzirali z vajami... Tko da nevem! Lohk da je to tut za > nasledn teden govoru > -- > LP, Tomaž >
