poglej v command prompt kva napise.
Peter D <[EMAIL PROTECTED]> wrote: se pokaze splash screen? pa potem javi
license error?
ali pa problem mejbi z java JRE?
LP peter
Miha Cerar wrote:
> Helo!
>
> Eno vprasanje ima glede programa Simproces.
> Install file si zloudam, poinstaliram, prekopiram licenco.dat v doloceno
> mapo in ko hocem zagnat program se nic ne zgodi..
> sem ze veckrat uninstall in vse zbrisal in ponovno..sem googlal za kaksno
> napako.- nic..tako da mi nikakor ne uspe zagnat programa..
> ce ima kdo kaksno idejo oz. ce se je komu dogajalo podobno in je uspel
> razresi..bom zelo vesel odgovora..
>
> hvala,
> lp Miha
>
>
---------------------------------
Yahoo! Mail
Bring photos to life! New PhotoMail makes sharing a breeze.