Ne, ni sem se zatipkal. Saj sem potem poslal se en mejl. Kaj pa se je zgodilo z njim?
Torej POPRAVEK:

user: student
pass. 2002

lps


----- Original Message ----- From: "Jure Cerjak" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, March 27, 2006 10:51 AM
Subject: Re: [Friclist] Re: IS EMRIS



 A si ziher da je password pravilen, men namrec ne dela?



 lp,

  jure


Saso Knap <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
 EMRIS dobis na http://aris.fri.uni-lj.si/emris

Username: student
Password: student2002

In ni treba vse knjige znat za IS, samo tretji zvezek je koristen za IS
(predvsem za pisni del), ostalo je se aktualno pri PVIS.

lps






---------------------------------
Yahoo! Messenger with Voice. Make PC-to-Phone Calls to the US (and 30+ countries) for 2ยข/min or less.





Reply via email to