Ne, ni sem se zatipkal. Saj sem potem poslal se en mejl. Kaj pa se je
zgodilo z njim?
Torej POPRAVEK:
user: student
pass. 2002
lps
----- Original Message -----
From: "Jure Cerjak" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, March 27, 2006 10:51 AM
Subject: Re: [Friclist] Re: IS EMRIS
A si ziher da je password pravilen, men namrec ne dela?
lp,
jure
Saso Knap <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
EMRIS dobis na http://aris.fri.uni-lj.si/emris
Username: student
Password: student2002
In ni treba vse knjige znat za IS, samo tretji zvezek je koristen za IS
(predvsem za pisni del), ostalo je se aktualno pri PVIS.
lps
---------------------------------
Yahoo! Messenger with Voice. Make PC-to-Phone Calls to the US (and 30+
countries) for 2ยข/min or less.