za kateri predmet pa to?
2006/3/30, Aljaz Zrnec <[EMAIL PROTECTED]>: > > Pozdravljeni! > > Laboratorijske vaje naslednji teden so in sicer po urniku. V ponedeljek od > 9.00h do 11.00h, v četrtek pa od 8.00h do 10.00h. > > > Lep pozdrav, > > Aljaž Zrnec > -- http://www.t-station.tk http://trainstation.si.cx/forum
