za kateri predmet pa to?


2006/3/30, Aljaz Zrnec <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> Pozdravljeni!
>
> Laboratorijske vaje naslednji teden so in sicer po urniku. V ponedeljek od
> 9.00h do 11.00h, v četrtek pa od 8.00h do 10.00h.
>
>
> Lep pozdrav,
>
> Aljaž Zrnec
>



--
http://www.t-station.tk
http://trainstation.si.cx/forum

Reply via email to