Ker nisem preprican, da je ta mail bil sprejet s strani [EMAIL PROTECTED],
ga posiljam se enkrat.


Pozdravljeni.

Ze drugic za povrstjo se je na laboratorijskih vajah za IS na tretjem
terminu(sreda:17h-19h) pojavilo premalo studentov. Asistent Vavpotic se je
odlocil, da ce se na naslednjih vajah ne bo pojavilo vec kot 5 studentov, bo
ta termin ukinil, kar je razumno. Jaz pozivam tiste, ki so na ta termin ze
hodili, naj mi sporocijo ali bodo se obiskovali te vaje od 17h do 19h. Poleg
tega pa obvescam vse tiste, ki bi hoteli priti na ta termin, da je prostora
se dovolj :).

Prosim, da na ta mail odgovorite cim prej, ker moram do konca tedna
obvestiti asistenta.

Hvala in lep pozdrav!
G

Reply via email to