Ker nisem preprican, da je ta mail bil sprejet s strani [EMAIL PROTECTED], ga posiljam se enkrat.
Pozdravljeni. Ze drugic za povrstjo se je na laboratorijskih vajah za IS na tretjem terminu(sreda:17h-19h) pojavilo premalo studentov. Asistent Vavpotic se je odlocil, da ce se na naslednjih vajah ne bo pojavilo vec kot 5 studentov, bo ta termin ukinil, kar je razumno. Jaz pozivam tiste, ki so na ta termin ze hodili, naj mi sporocijo ali bodo se obiskovali te vaje od 17h do 19h. Poleg tega pa obvescam vse tiste, ki bi hoteli priti na ta termin, da je prostora se dovolj :). Prosim, da na ta mail odgovorite cim prej, ker moram do konca tedna obvestiti asistenta. Hvala in lep pozdrav! G
