Prijavt se najbrz ni treba.

A je ze kdo reseval vaje, ki jih je asistent dal na stran?
A lohk kdo razloĹži, kako se resi naloge 1c,  5 (metoda tirov) 6 in 8
(rodovne funkcije).
Pri sedmi nalogi mi pride en polinom na sedem...a to je treba zmnozit al
kaj?

LP


On 3/25/06, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A se je treba kej prjavt?
>
> --
> J.
>
> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> be aware of importance of doing them.
>

Reply via email to