Ravno sem dobil odgovor od Zrneca, da se se vedno
lahko prijavimo na izredni rok preko e-studenta...
----- Original Message -----
From: "Matej Spiller-Muys" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, April 10, 2006 7:21 PM
Subject: [Friclist] PB izredni izpit
Kdaj je izredni izpit za OPB.
Na estudentu pise pod novicami da je 18.4., tuki na mailih listi je blo isto
receno, medtem ko pise, ce se hocm prijaviti na izpit da je 24.4.
Ali sem moram prijaviti na kaksen list?
lp, Matej