Aloha! A mi lahko kdo prosim pove kako razvijes vrsto pri rodovnih funkcijah..razen z mnozenjem... Pri tisti nalogi ko moras 13 SIT placati..a tam tudi vse funkcije med samo mnozis...a je kaksen drugacen nacin razvoja..da prides do 13-stega clena?
lp luka
