EMF imas?

LP

On 4/20/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> to ze vem, ampak tega ni! je vse do visual classa.
> kaksna ideja?
> tnx
> lpt
>
>
> Quoting Jernej Logar <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> > desni klik nekam na projekt v navigatorju (najbolje kar src
> > direktorij), new/other, java/visual class.
> >
> > LP
> >
> > On 4/20/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > >
> > > Pozdravljeni!
> > > eno verjetno neumno vprasanje:
> > > kje se da v eclipsu dobiti visual editor (= da lahko z misko gradis gui)?
> > > sej nisem lih debil, samo mi ne rata. moralo bi bit nekje takega kot
> > left-click
> > > na class -> open with -> visual. ampak tega ni. instaliral sem tudi GEF in
> > VE
> > > pa nic od tega ne izgleda da bi delalo. ima kdo kak predlog?
> > > hvala.
> > > lpt.
> > >
> > > ----------------------------------------------------------------
> > > VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 
> > > 20
> > Mb/s.
> > > http://adsl.volja.net
> > >
> > >
> > >
> >
> >
>
>
>
>
> ----------------------------------------------------------------
> VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 
> Mb/s.
> http://adsl.volja.net
>
>
>

Reply via email to