32... sam tole je pa en psihopat sestavlu :S Simon
- RE: [Friclist] Malo se pozabavate! Simon Vrhovec
- Re: [Friclist] Malo se pozabavate! Betalord
- Re: [Friclist] Malo se pozabavate! Marko Kotar
- Re: [Friclist] Malo se pozabavate! Luka Kokalj
- Re: [Friclist] Malo se pozabavate! Domen Gostincar
