Zdravo!

> Ti si lani delal, Mitar?

Nisem.

> Kako je z davcno napovedjo in davki? Kako to gre?

Ne vem. Ampak ali je to res pomembno? Ti bodo ze povedali, ko bos
naredil kaj.


Mitar

Reply via email to