Čaw!

Ja tole se pa sliši zelo zanimivo!
Sm daleč od profesionalca v (C#).NETu, sem se pa ze veliko ucil (članki,
tutoriali, video tutoriali) o njem in tudi delal par stvari (nekaj malega
celo v eni firmi). Sem vedno tudi pripravljen se veliko naučiti, tako da
tudi če bi bilo veliko predpriprav, sem pripravljen.

Tako da če to še velja, me lahko kontaktiraš na ta mail.

LP, Rok Carl


On 5/4/06, jernej goricki <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Pri firmi kjer predavam www.kompas-xnet.si <http://www.kompas-xnet.si/> ,
iscemo predavatelje (developerske).

Torej ce se kdo pocuti domacega v .NET okolju, zna kej povedat o Visual
Studiu .NET pa pozna VB.NET ali C# in bi rad zaslužil 4000 sit/h nej se mi
javi.

Predvsem bi pa rabil ljudi z znanjem c# ali vb.net, ki jih zanimajo
prihajajoče tehnologije (VS.NET Orca, WinFX, Avalon, Windows Vista) in ze
obstojece stvari kot so recimo MS SQL 2005, VS.NET 2005....

Predavateljsko delo je zlo poucno, ful se naucis, firma ti placa vse
izobrazevanje in certifikate, ki jih rabis za delo.

Zasluzek tud ni svoh, ce imas enotedenski tecaj po 8 ur vsak dan je to 160
jurjev v enem tednu, kar pa ni slabo ce predavas recimo tecaj beginning
vb.net, k ti se skripte ni treba pogledat.

Drugace pa so za vsak MS-jev tecaj pripravljene kar obsezne skripte, ki si
jo preberes, sprobas example pa odpredavas naslednji dan na tecaju.

Trenutno sva na firmi 2 predavatelja, ki se ukvarjava z razvojem
programske
opreme in ker delam jest zraven se fax in mam tezko vec kot eno predavanje
na mesec, me je sefica prosila da nardim mal reklame.



lp




Reply via email to