Dejan Veternik Sun, 07 May 2006 06:52:16 -0700
Kdor se ne ve... Obvestilo iz e-studenta:
>Z izpitom bomo začeli ob 12.15, ker imamo časa samo do 14.ure. Kdor more naj torej pride prej, kot je bilo objavljeno zadnjič. LP R Mahkovic< Lp, Dejan