Kdor se ne ve... Obvestilo iz e-studenta:

 

>Z izpitom bomo začeli ob 12.15, ker imamo časa samo do 14.ure. 
Kdor more naj torej pride prej, kot je bilo objavljeno zadnjič.
LP R Mahkovic<

 

Lp,

            Dejan

Reply via email to