Profesor Amon se strinja z idejo, da imamo predrok za DT. Ta rok bo
samo iz teorije, pac, za tiste, ki bomo prakticni del izpita opravili
s kolokviji. Okvirno naj bi bil v tednu od 5. do 9. junija, za
natancni datum pa se moramo zmeniti med sabo in to sporociti
profesorju nekje do zadnjih predavanj (raje do predzadnjih, za ziher).

Seveda se je potem treba prijaviti na prvi uradni rok, 16.6.2006, kot
opravljanje izpita s kolokviji.


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to