> A spraĆĄuje kaj o SQL-u? Strukturo jezika in razne podrobnosti glede recimo
> HAVING ali COUNT itd....?

Ja, mene je vprasal. In sicer mi je narekoval en sql in sem moral povedati
za dolocen del SQL-a kaj pomeni v relacijski algebri.
Potem sem pa moral napisati en sql z tremi tabela, kjer je hotel imeti vse
studente s povprecno oceno vaj in izpitov vecjo od 8.
To je bilo tretje vprasanje.

Prvo je bila zgodovina baz. Potem relacije (kaj predstavljajo, stevnost, itd
itd). Potem zgornja dva SQLa.
Zadnje pa fizicni podatkovni model (kaj doloca, itd ...). Sem pa pisal 46+5.
Ocena 9/6. Je pa zlo fer pri ocenjevanju.

lp, Matej


Reply via email to