Tole je na strani od kombinatorike blo napisan: Drage studentke in studenti,
prejsnji teden sem za datum in uro kolokvija predlagal petek, 26.5, ob 20h. Dobil sem naslednji mail: Pišem Vam v imenu večine študentov kombinatorike, ki niso iz Ljubljane. Vljudno Vas prosimo, če je mogoče preložiti datum kolokvija na kakšen drugi termin oz. dan. moznosti so zaenkrat naslednje: * pustimo dosedanji datum in cas * sreda, 24.5. ob 20h * cetrtek, 25.5. ob 21h * ponedeljek¸ 29.5, ob 21h * torek, 30.5, ob 20h * sreda, 31.5, ob 20h Predlagam, da se med seboj dogovorite in odlocite za enega izmed ponujenih terminov. Sporocite mi cimprej, sicer bo ostal dosedanji datum! Lp, Marko <http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/forum/post.php?reply=1179>
