Kaj pa je res dobra glasba? :)
   
  

Robert Meriè <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
  Živjo!


Ima morda kdo možnost zrihtat strežnik za radijsko postajo, ker jaz imam
namreè mal prešvoh linijo. Èe bi mel kdo možnost zrihtat bi blo fino. Vrtela
se bi pa res dobra glasba. Vrtel bi pa jaz pa še en moj kolega. 

Server je pa vseen kakšen je (Shoutcast, IceCast..)


lp
Robert


                
---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messenger’s low  PC-to-Phone call rates.

Reply via email to