Kaj pa je res dobra glasba? :) Robert Meriè <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ivjo!
Ima morda kdo monost zrihtat strenik za radijsko postajo, ker jaz imam
namreè mal prevoh linijo. Èe bi mel kdo monost zrihtat bi blo fino. Vrtela
se bi pa res dobra glasba. Vrtel bi pa jaz pa e en moj kolega.
Server je pa vseen kaken je (Shoutcast, IceCast..)
lp
Robert
---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messengers low PC-to-Phone call rates.
