On Sun, 2006-05-28 at 14:25 +0200, Ivan Turkovic wrote: > A pri prvi točki za VDP kdo ve, katere točke moramo izpolniti
verjetno vse; za moje pojme je res zelo slab 'template' tole, pa vseeno. Se pa pridruzujem vprasanju, ce je kaksen "korenjak", ki mu tale dokument ni povzrocal tezal, da malo razlozi in poda izkusnje kaj in kako. a. -- BOFH excuse #291: Due to the CDA, we no longer have a root account.
