On Sun, 2006-05-28 at 14:25 +0200, Ivan Turkovic wrote:
> A pri prvi točki za VDP kdo ve, katere točke moramo izpolniti

verjetno vse; za moje pojme je res zelo slab 'template' tole, pa vseeno.
Se pa pridruzujem vprasanju, ce je kaksen "korenjak", ki mu tale
dokument ni povzrocal tezal, da malo razlozi in poda izkusnje kaj in
kako.

a.

-- 
BOFH excuse #291:

Due to the CDA, we no longer have a root account.


Reply via email to