Ej pa kaj ste butasti ... 

Kaj bos placeval za seminarsko ... Das 50.000sit, pa diplomo dobis !!! Ce pa
se mal primaknes, bos pa ze doktor znanosti. 

Popolnoma neracionalno razmetavanje denarja! 

Ce hoces pa na vsak nacin za seminarsko placevat, bi pa jaz najprej
profesorja povprasal kaka je tarifa, da ti jo on naredi & oceni z 10. V
bistvu je njemu niti naredit ni treba, samo oceni. Vpis mu vzame npr. 5 min,
pa če mu ti plačaš za to 5.000sit, pomeni da ma mudel 60.000 na uro in to
neto neobdavčeno. 

Pa naj še kdo jamra, da so prfoksi slabo plačani ...




-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Uros
Klopcic
Sent: Monday, May 29, 2006 6:42 PM
To: friclista
Subject: [Friclist] Seminarska

A bi bil kdo pripravljen sprogramirati seminarsko (Java) za Računalniški
praktikum za cca. 5000SIT? Osnova seminarske je že sprogramirana.

http://marvin.fri.uni-lj.si/
(Na levi klikni RK (FRI VSP 3) ter potem mali seminar)

Za info se obrnite na 031326766

Lp, Uroš


Reply via email to