Domen Gostincar Wed, 31 May 2006 12:06:49 -0700
Pa prjavte se na prvi rok, da ne bo pol kaksnih problemov...
On 31/05/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Amon je reku da sam tja pridemo, prjavmo se pa na razpisan redn rok (tm obklukas tist s kolokviji). Lp, ana
-- lp, Domen Gostincar