Pa prjavte se na prvi rok, da ne bo pol kaksnih problemov...

On 31/05/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Amon je reku da sam tja pridemo, prjavmo se pa na razpisan redn rok (tm
obklukas tist s kolokviji).

Lp, ana



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to