Kar se vprasanja tice za vpis ocene. Vpis ocene je ta teden in naslednji. Zlo 
fajn je, da se da kadar koli pridt. Tako, da je smisleno, da je vpogled sele v 
petek.
 

Èrt Gorup <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Lahko ¹e kdo prosim pove, kaj je bilo na 
"ustnem". Je mogoèe komu
uspelo zvi¹at oceno?

lp, Èrt

On 6/1/06, tistu  wrote:
> to sem pobral s strani... a potem so vpisi (+ustni) tudi naslednji teden
> sreda, cetrtek, petek ??
> pa a kdo ¾e ve kako se je za prijavit na izpit kombinatorike èe smo s
> kolokviji opravil (èe sploh)
>
> a je dons sploh komu zni¾al oceno oz. ga vrgel (èe ni prav èisto niè vedel
> :)
>
>  29. maj - 4. junij
> Vpisovanje ocen pri prof. ©krekovskemu bo ta teden v èetrtek in petek od 14h
> do 15h na Lepem potu 11.
> *Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene
> predavatelj pridr¾uje pravico ¹tudentu zastaviti kak¹no vpra¹anje, ki mu
> lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.*
>
> **
> 5. junij - 11. junij
> Vpisovanje ocen pri prof. ©krekovskemu bo ta teden v sredo, èetrtek in petek
> od 14h do 15h na Lepem potu 11.
> *1. izpit*: èetrtek, 8. junija ob 16h v P1.
>
>
>
>
>
> On 6/1/06, ales  wrote:
> >
> > Pomirte se vsi ker je ta ustni bolj formalnost kot kaj drugega, vsaj tako
> > je
> > zgledalo danes ob 14
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> > Of
> > tistu
> > Sent: Thursday, June 01, 2006 7:24 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika
> >
> > ma u kurac
> >
> > On 6/1/06, jost pristavec  wrote:
> > >
> > > kakor jst vem so predavanja NEOBVEZNA, zato lahko
> > > posameznik hodi ali pa ne. Nekdo ne hodi, ker se mu ne
> > > da, nekateri zato ker poène kaj bolj pametnega, spet
> > > tretji pa zato ne, ker so predavanja slaba in od njih
> > > ne odnese niè...zato so ankete stvar, ki bi jih
> > > morali izpolnjevati VSI. In temu primerno se jih
> > > potemtakem naj ne re¹uje med predavanji, ampak naj se
> > > jih magar po¹lje vsakemu ¹tudentu domov oz recimo ob
> > > samem vpisu v vi¹ji letnik.
> > >
> > >
> > >
> > > --- Mitar  wrote:
> > >
> > > > Zdravo!
> > > >
> > > > > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo?
> > > >
> > > > Ne predavanjih kombinatorike.
> > > >
> > > > > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete
> > > > resevale pri TS-u,
> > > > > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo
> > > > privilegiranih :)
> > > >
> > > > Hja. Jih je potrebno obiskovati.
> > > >
> > > >
> > > > Mitar
> > > >
> > > >
> > >
> > >
> > > __________________________________________________
> > > Do You Yahoo!?
> > > Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> > > http://mail.yahoo.com
> > >
> > >
> >
> >
> >
>


                
---------------------------------
Talk is cheap. Use Yahoo! Messenger to make PC-to-Phone calls.  Great rates 
starting at 1¢/min.

Reply via email to