Živjo!
Kje se pa lahko prijaviš na tole poletno šolo?
Mo je kar zanimiva stvar.
lp
Robert
----- Original Message -----
From: "Črt Gorup" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Monday, June 05, 2006 9:40 PM
Subject: [Friclist] Hermesova poletna šola
Če koga zanima.
HERMES SoftLabova POLETNA ŠOLA RAČUNALNIŠTVA 2006
* Te zanima kako poteka delo na projektih razvoja programske
opreme v svetu velikih?
* Te zanimajo najnovejše tehnologije, delo v timu in nova poznanstva?
* Ali želiš med poletnimi počitnicami svoj čas investirati v
pridobivanje novih znanj in izkušenj iz programiranja?
* Si želiš v prihodnosti delati v timu najboljših?
* Se želiš pri vsem tem še zabavati?
Če si na večino vprašanj odgovoril z DA, potem je nastopil čas, da med
poletnimi počitnicami preizkusiš svoje potenciale z aktivno udeležbo
na poletni šoli HERMES SoftLaba. Letos lahko izbiraš med naslednjimi
termini in lokacijami:
Spletne strani za ogrodje ASP.NET 2.0, 3.7.2006 – 14.7.2006
Maribor, FERI – Inštitut za informatiko, Gosposvetska 84
(v sodelovanju s FERI Maribor in Microsoft)
Embedded, 3.7.2006 – 14.7.2006
Ljubljana, HERMES SoftLab, Litijska 51
Wiki, 17.7.2006 – 28.7.2006
Ljubljana, HERMES SoftLab, Litijska 51