Živjo!

Kje se pa lahko prijaviš na tole poletno šolo?

Mo je kar zanimiva stvar.

lp
Robert
----- Original Message ----- From: "Črt Gorup" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Monday, June 05, 2006 9:40 PM
Subject: [Friclist] Hermesova poletna šola


Če koga zanima.

HERMES SoftLabova POLETNA ŠOLA RAČUNALNIŠTVA 2006

   * Te zanima kako poteka delo na projektih razvoja programske
opreme v svetu velikih?
   * Te zanimajo najnovejše tehnologije, delo v timu in nova poznanstva?
   * Ali želiš med poletnimi počitnicami svoj čas investirati v
pridobivanje novih znanj in izkušenj iz programiranja?
   * Si želiš v prihodnosti delati v timu najboljših?
   * Se želiš pri vsem tem še zabavati?

Če si na večino vprašanj odgovoril z DA, potem je nastopil čas, da med
poletnimi počitnicami preizkusiš svoje potenciale z aktivno udeležbo
na poletni šoli HERMES SoftLaba. Letos lahko izbiraš med naslednjimi
termini in lokacijami:

Spletne strani za ogrodje ASP.NET 2.0, 3.7.2006 – 14.7.2006
Maribor, FERI – Inštitut za informatiko, Gosposvetska 84
(v sodelovanju s FERI Maribor in Microsoft)

Embedded, 3.7.2006 – 14.7.2006
Ljubljana, HERMES SoftLab, Litijska 51

Wiki, 17.7.2006 – 28.7.2006
Ljubljana, HERMES SoftLab, Litijska 51



Reply via email to