Zdravo. Tole sicer nima nobene zveze s faksom, mogoce pa se bo komu vseen zdel zanimivo, da bi se cez vikend mal odpocil od faksa in si razsiril obzorja :)
Skratka 17. junija bo v BTC-ju na parkiriscu pred Halo A od 10-19 dan sporta invalidov. Predstavljeni bodo sporti s katerimi se ukvarjajo slovenski sportniki invalidi in v katerih tudi dosegajo odlicne uspehe v svetovnem merilu. Vabljeni ste vsi, ki vas kaj takega zanima, al pa bi radi samo v miru pojedl sladoled na toplem soncu. Vec na http://www.zsis.si/zsis/novice/sport/2006/ostalo/060601_dan_sporta_invalidov /060601_dan_sporta_invalidov.htm Pa ne prosm po men skakat, da spam na listo posiljam, so me pac prosil ce lahko mal ljudi informiram. LP Nejc
