Zdravo.
Tole sicer nima nobene zveze s faksom, mogoce pa se bo komu vseen zdel
zanimivo, da bi se cez vikend mal odpocil od faksa in si razsiril obzorja :)

Skratka 17. junija bo v BTC-ju na parkiriscu pred Halo A od 10-19 dan sporta
invalidov. Predstavljeni bodo sporti s katerimi se ukvarjajo slovenski
sportniki invalidi in v katerih tudi dosegajo odlicne uspehe v svetovnem
merilu. Vabljeni ste vsi, ki vas kaj takega zanima, al pa bi radi samo v
miru pojedl sladoled na toplem soncu.

Vec na
http://www.zsis.si/zsis/novice/sport/2006/ostalo/060601_dan_sporta_invalidov
/060601_dan_sporta_invalidov.htm

Pa ne prosm po men skakat, da spam na listo posiljam, so me pac prosil ce
lahko mal ljudi informiram.

LP
Nejc



Reply via email to