lahko tud, itak sm jutri na faxu (od nekje 10h) ker mam ob 11h oti ustni :)

itak pa sem iz lj, tako da ni panike.

LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 12.6.2006, at 18:14, Dejan Veternik wrote:

Hm, če si pri volji slikat vsako stran in se da iz slik tudi prebrati ni problema... Drugače se pa lahko dobimo v lj pa se leti skopirat pa na pivo?
;)

Lp,
        dejan

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Aleš Rosina
Sent: Monday, June 12, 2006 4:27 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Linearna algebra vaje

jst mam, za drugi kolokvij vse vaje, za prvi mi nekaj manjka ....
kako lepo je napisano pa ne vem :)

ps: nimam skanerja, lahko samo slikam z digidalcem, ce to kaj
pomaga .....
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 12.6.2006, at 16:24, Dejan Veternik wrote:

Bi lahko poslal/a še meni...

Hvala & lp,
                 Dejan

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED]
On Behalf
Of Robert Merič
Sent: Monday, June 12, 2006 3:40 PM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] Linearna algebra vaje

Živjo!



Ima mogoče kdo lepo napisane vaje za linearno algebro, da mi bi jih
lahko
posodil za skopirat.



naj mi kr mail pošlje

hvala

lp

Robert


__________ NOD32 1.1586 (20060608) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com








__________ NOD32 1.1586 (20060608) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com






Reply via email to