hm tole pa zna bit zanimivo ....

mogoce grem, samo ne vem kje se prijaviti itd .... jim ze pisem mail :)

LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 14.6.2006, at 18:16, tistu wrote:

ok zasledil sem danes na faksu... gor oni vse častijo (celo hrano!) samo
spravit se moraš do gor (najbrž bo organizitran prevoz)

http://www.eestec-lj.org

http://www.lapikud.ee/summercamp/

a gre kdo??


Reply via email to