hm tole pa zna bit zanimivo .... mogoce grem, samo ne vem kje se prijaviti itd .... jim ze pisem mail :)
LP, _________________ Aleš Rosina, MCP www.obmocje51.net On 14.6.2006, at 18:16, tistu wrote:
ok zasledil sem danes na faksu... gor oni vse častijo (celo hrano!) samospravit se moraš do gor (najbrž bo organizitran prevoz) http://www.eestec-lj.org http://www.lapikud.ee/summercamp/ a gre kdo??
