Hej,

A mi zna kdo povedat točno do katere snovi je Robič letos na predavanjih
prišel? Chomskija smo delali na vajah, s čim je pa predavanja zaključil?

lp 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko
Kotar
Sent: Friday, June 16, 2006 11:32 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Re: TOR 2

Mitar teli mejli prevec zaostajajo. Ratuje se bolj nepregledno.

Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: hmmm kaj nihce ne gre jutri
na tor2 ? :) ali pa bi vsaj kdo vedel KOG vsaj za 0^(2^n)


--
Lp,

Jernej


                
---------------------------------
New Yahoo! Messenger with Voice. Call regular phones from your PC and save
big.


Reply via email to