Hej, A mi zna kdo povedat točno do katere snovi je Robič letos na predavanjih prišel? Chomskija smo delali na vajah, s čim je pa predavanja zaključil?
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko Kotar Sent: Friday, June 16, 2006 11:32 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: TOR 2 Mitar teli mejli prevec zaostajajo. Ratuje se bolj nepregledno. Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: hmmm kaj nihce ne gre jutri na tor2 ? :) ali pa bi vsaj kdo vedel KOG vsaj za 0^(2^n) -- Lp, Jernej --------------------------------- New Yahoo! Messenger with Voice. Call regular phones from your PC and save big.
