Kako je intenzivnost strežbe enaka 3 sekunde? ce pa je intenzivnost strezbe v
enotah zahteve na sekundo?
Faktor uporabnosti je enak kolicniku med casom cakanja v vrsti in casom
zadrzevanja v sistemu.
Faktor uporabnosti je pa razmerje med vhodno intenzivnostjo in intenzivnostjo
strezbe. Rezultat pa je 3 zahteve/sekundo in ne 3 sekunde.
Vesna Tanko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Pravilen rezultat je 3s. Treba je
napisate enote ce ne je -5 tock.
lp Vesna
>From: "jernej goricki"
>Reply-To: FRIClist
>To: "'FRIClist'"
>Subject: [Friclist] mis 3.nal zadnji izpit
>Date: Tue, 20 Jun 2006 17:36:35 +0200
>
>A ve kdo mogoce resitev za 3. nalogo pri zadnjem MIS izpitu.
>
>Men pride neki 2.333, na forumu je en napisu 3, a je se kdo reseval?
>
>
>
>lp
>
---------------------------------
Do you Yahoo!?
Next-gen email? Have it all with the all-new Yahoo! Mail Beta.