Kako je intenzivnost strežbe enaka 3 sekunde? ce pa je intenzivnost strezbe v 
enotah zahteve na sekundo?
Faktor uporabnosti je enak kolicniku med casom cakanja v vrsti in casom 
zadrzevanja v sistemu.
Faktor uporabnosti je pa razmerje med vhodno intenzivnostjo in intenzivnostjo 
strezbe. Rezultat pa je 3 zahteve/sekundo in ne 3 sekunde.
Vesna Tanko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Pravilen rezultat je 3s. Treba je 
napisate enote ce ne je -5 tock.

lp Vesna



>From: "jernej goricki" 
>Reply-To: FRIClist 
>To: "'FRIClist'" 
>Subject: [Friclist] mis 3.nal zadnji izpit
>Date: Tue, 20 Jun 2006 17:36:35 +0200
>
>A ve kdo mogoce resitev za 3. nalogo pri zadnjem MIS izpitu.
>
>Men pride neki 2.333, na forumu je en napisu 3, a je se kdo reseval?
>
>
>
>lp
>





                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Next-gen email? Have it all with the  all-new Yahoo! Mail Beta.

Reply via email to