MA dej tih bot Na sre, 21 jun 2006 ob 14:22:52, je Đorđe Kesić napisal-a:
> mi kdo lahko pomaga resit tale simplex > (postopek bi rabu!) > > max od 29x + 45y > pogoj je pa 2x + 8y <= 60 ____________________ http://www.email.si/
MA dej tih bot Na sre, 21 jun 2006 ob 14:22:52, je Đorđe Kesić napisal-a:
> mi kdo lahko pomaga resit tale simplex > (postopek bi rabu!) > > max od 29x + 45y > pogoj je pa 2x + 8y <= 60 ____________________ http://www.email.si/