ce bi mogu ugibat, bodo ustni ob 8.00 v ponedeljek. Drugac pise na fri info forumu da je robic reku da bo v pon in mogoce se v torek.
lp Ales On 7/6/06, Đorđe Kesić <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
a to pomen da je takrat tut ustni? al za ustni se ni termina? da vem kdaj se spravt ucit :p
