On Sun, 2006-06-25 at 16:34 +0200, Pater.jr wrote:
> Se splaca pogledat, ker bo skor gotovo kej od tega na izpitu (na prvem
> roku smo mel sprotno in odlozeno azuriranje, nismo delal na vajah je
> pa v njegovih prosojnicah) 

geslo za tisti njegov .pdf pa je???

a.



Reply via email to