On Sun, 2006-06-25 at 16:34 +0200, Pater.jr wrote: > Se splaca pogledat, ker bo skor gotovo kej od tega na izpitu (na prvem > roku smo mel sprotno in odlozeno azuriranje, nismo delal na vajah je > pa v njegovih prosojnicah)
geslo za tisti njegov .pdf pa je??? a.
