Ko je nas spraseval pmosT in cmos inverter, smo moral narisat elektricno shemo, prerez, elektricni simbol (za T), povedat kako deluje, potem pa za T se prenosno karakteristiko in za inverter prednosti in slabosti.
Pricakuj (po mojem mnenju): shemo, delovanje, prednosti in slabosti, pa se kej se lahko najde. On 27/06/06, Mojca Galun <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zivjo! A mi zna kdo povedat, kaj vse moras napisat na izpitu za dt kot odgovor na vprasanje: Dinamična CMOS vezja thanks lp Mojca
-- lp, Domen Gostincar
