Ko je nas spraseval pmosT in cmos inverter, smo moral narisat elektricno
shemo, prerez, elektricni simbol (za T), povedat kako deluje, potem pa za T
se prenosno karakteristiko in za inverter prednosti in slabosti.

Pricakuj (po mojem mnenju): shemo, delovanje, prednosti in slabosti, pa se
kej se lahko najde.


On 27/06/06, Mojca Galun <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zivjo!
A mi zna kdo povedat, kaj vse moras napisat na izpitu za dt kot odgovor
na vprasanje:
Dinamična CMOS vezja

thanks
lp
Mojca




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to