Kolega mi je rekel, da na drugem roku PB2 ni spraševal oz. je kar vpisal oceno če si se strinjal.
Ali je kaj na tem ali ni? -- LP, Tomaž
Kolega mi je rekel, da na drugem roku PB2 ni spraševal oz. je kar vpisal oceno če si se strinjal.
Ali je kaj na tem ali ni? -- LP, Tomaž