V indeks ti oceno vpise takoj, za v e-studenta pa se moras prijaviti in ko bo rok, ti jo bo vpisal (oz. ga moras spomniti ce pozabi). Tako je vsaj meni rekel profesor.

----- Original Message ----- From: "jost pristavec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, August 23, 2006 1:10 PM
Subject: Re: [Friclist] vpis kombinatorike


...nisem bral prejsnih sporocil, ampak a mi lohka en
na hitr odgovori, kako je zdej s kombinatoriko ?
Mislm, kar se tice vpisa v el-index ??? (a se je treba
slucajno na kaksn rok prijavt, da se ti vpise potem
ocena ipd...zadeva je taka, da sm naredu s kolokviji,
pa pr Risteju sm tud ze bil junija, tko da v indexu
oceno mam. thx za odgovor


Reply via email to