A je Zrnec kaj rekel kdaj lahko pricakujemo rezultate? ;)




Alen Loncaric wrote:
Po algoritmu v knjigi in po algoritmu v angleskih navodilih se indexi
popravljajo :D, zrnec lab je pa ugotovil da se ne :)

Pending for nobel prize! :D

Piste tak ko je dr. Aljaž zrnec napisu na vajah, ne popravlamo indexov.

Pravkar sem slisal da je na poti Mysql b+ zrnec edition ;)

l.p.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
jost pristavec
Sent: Wednesday, August 30, 2006 9:10 PM
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] Baze naloga

hvala fantje.

ps: Drgac se pa tud jst spomnm, da kljuca ni treba
spreminjat(ostane 20).




--- Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]>
wrote:

Vaje naloga 3, primer d). Bri¹emo 8, in kljub temu
ostane v root-u. Da to ni
napaka v zapiskih, smo ¹e napisali "8 ne rabimo
spreminjat v 10 oz. ne
smemo".
Zdaj ce je tu tako ravnanje pravilno ne vem...:(





-----Original Message-----
From:

[EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED]
On Behalf
Of a
Sent: 30. avgust 2006 20:25
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] Baze naloga

On Wed, 2006-08-30 at 20:17 +0200, Tine Mahkovec
wrote:

b) Dodas 23 zraven 20, in potem brises 20 ven
ostane vse kot je.

Torej ostane root = 20 (ko 20 brises) ali ga
spremenis, tako kot je v
algoritmu za B+ drevo v 23, ko se preverjajo
indeksna vozlisca??

a.








__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com



Reply via email to