Ce se je slucajno kdo odlocil za uporabo MySQL-a, si za uporabo le-tega v c# lahko ogledate tale link: http://bitdaddys.com/MySQL-ConnectorNet.html
Lp, D On 9/2/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tudi jaz predlagam uporabo mySQL-a: http://dev.mysql.com/downloads/mysql/5.0.html Vse skupaj vas bo zamudilo 30-60 minut. Tu so se kratka navodila: Trenutno je aktualna verzija 5.0, ampak sem opazil, da PowerDesigner podpira le 4.0. Vseeno sem uspel uspostaviti 5-ko. V PD-ju morate iz konceptualnega modela ponovno generirati fizicni model in pri tem seveda nastaviti MySQL bazo. Nazadnje kreirajte skripto (.sql). MySQL CLIENT: TOAD-a sem pustil pri miru. Za MySQL client lahko uporabite MySQLCC (CC - Control Center): http://sunsite.mff.cuni.cz/MIRRORS/ftp.mysql.com/downloads/mysqlcc.html TEZAVA 1251: Ce boste imeli tezavo(ERROR 1251) pri zagonu serverja iz mySQLCC-ja: - zazenite default client za mySQL(Start->Programs->MySQL->MySQL Server X.X->MySQL CommandLine Client) - Vpisite root password - vpisite: SET PASSWORD FOR - vpisite: [EMAIL PROTECTED] = OLD_PASSWORD('novogeslo'); Podrobnosti: http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/old-client.html ** USTVARJANJE BAZE: V MySQLCC-u ustvarite novo bazo in jo odprite. Desni klik na bazo in 'Open new window from here'. Potem kliknite tisti 'SQL' gumb na vrhu. V editor box prilepite vsebino sql skripte nato CTRL+E(execute). Napolnite bazo. Zdej mate bazo :D. P.S. Verjetno lahko pridete do mySQL-a na druge nacine. Tole je moj prispevek, ki deluje - vsaj pri meni. Lp, D On 8/31/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Pa to je moľn sam na tem faxu !!! Da ti 1 dan pred > zagovorom seminarske naloge, ne dela podatkovni > streľnik :( > No ja, mamo zato vsaj nekaj dodatnih dni, da izdelamo > seminarsko :) > > > > --- Luka Kokalj < [EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Jep.. Tole je pa od Vavpotiča: > > > > Pozdravljeni, > > > > vaąe sporočilo sem poslal > > administratorju. Če vzpostavitev > > delovanja streľnika za potrebe izdelave > > seminarskih nalog > > ne bo mogoča, bomo zagovore zamaknili za > > nekaj dni. Če > > imate moľnost, lahko seminarske naloge > > izdelate in > > prinesete tudi na svoji strojni opremi. > > > > Lep pozdrav > > > > 2006/8/31, Klemen <[EMAIL PROTECTED]>: > > > > > > Tudi meni se ne poveľe. ORA-12500 ali kaj drugega? > > > > > > > > > > > __________________________________________________ > Do You Yahoo!? > Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around > http://mail.yahoo.com > >
