A ni to tist klub katermu so 2. letniki speltno stran delal pa reklamo??
Upam da bojo usaj treninge mel zastonj.

LP

Marko

Ale&#65533; Rosina <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ok hehe, ce ze delate reklamo, pa 
se jst vabim interesente na trening  
Juda v Judo klub Nagaoka.
Vec info kr na moj mail (ne na listo).

LP,
_________________
Ale¹ Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 4.9.2006, at 21:01, Simon Vrhovec wrote:

> Èe koga zanima trening v na¹i ¹oli, vabljeni.. (za info lahko  
> pi¹ete tudi
> meni na mejl)
>
>
>
> Lep pozdrav,
>
> Simon
>
>   _____
>
> From: Takashi in Michelle [mailto:[EMAIL PROTECTED]
> Sent: Friday, September 01, 2006 8:53 AM
> To: [EMAIL PROTECTED]
> Subject: vpis
>
>
>
>
>
>
>
>
>
> Pozdravljeni  !
>
>
>
> Tudi letos vpisujemo v naso Karate solo nove clane, zato vas  
> prosim, da
> obvestite vase prijatelje, partnerje, znance, oz. vse, ki jih  
> zanima trening
> karateja, da bo prvi trening za zacetnike v torek, 19.09.2006 ob  
> 19.00 na OS
> Mirana Jarca, Ipavceva 1.
>
> Urnik treningov : torek in cetrtek od 19.00 do 20.00.
>
> Za vse inf. lahko poklicejo 041 255 188 ali pa na www.takashidojo.si.
>
> Hvala in lep pozdrav
>
> Michelle
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>



                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.

Reply via email to