A ni to tist klub katermu so 2. letniki speltno stran delal pa reklamo?? Upam da bojo usaj treninge mel zastonj.
LP Marko Ale� Rosina <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ok hehe, ce ze delate reklamo, pa se jst vabim interesente na trening Juda v Judo klub Nagaoka. Vec info kr na moj mail (ne na listo). LP, _________________ Ale¹ Rosina, MCP www.obmocje51.net On 4.9.2006, at 21:01, Simon Vrhovec wrote: > Èe koga zanima trening v na¹i ¹oli, vabljeni.. (za info lahko > pi¹ete tudi > meni na mejl) > > > > Lep pozdrav, > > Simon > > _____ > > From: Takashi in Michelle [mailto:[EMAIL PROTECTED] > Sent: Friday, September 01, 2006 8:53 AM > To: [EMAIL PROTECTED] > Subject: vpis > > > > > > > > > > Pozdravljeni ! > > > > Tudi letos vpisujemo v naso Karate solo nove clane, zato vas > prosim, da > obvestite vase prijatelje, partnerje, znance, oz. vse, ki jih > zanima trening > karateja, da bo prvi trening za zacetnike v torek, 19.09.2006 ob > 19.00 na OS > Mirana Jarca, Ipavceva 1. > > Urnik treningov : torek in cetrtek od 19.00 do 20.00. > > Za vse inf. lahko poklicejo 041 255 188 ali pa na www.takashidojo.si. > > Hvala in lep pozdrav > > Michelle > > > > > > > > > > > > > --------------------------------- Do you Yahoo!? Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.
