Pisal 75, me je pe vprasal VSE. Notri sem bil dobre pol ure, sam sem zarat obveznosti prisel kar na njegove govorilne izven roka. Je pa fajn da govoris kot navit in poves vse kar ves o nekem vprasanju in ne da on vlece podatke iz tebe.
Jaz sem se naprimer naucil snov zgolj po svojih zapiskih v enem popoldnevu + mal teorije za izpit. Bil sem na vecini predavanj. Znal sem pa skoraj vse, razen zadnje snovi NP problemov ker me ni bilo. Ta snov mu je zelo pomembna videti, ker mi je dav "samo" 7. Je pa tudi res da pri odgovorih nisem dolgovezil in sem povedal sam tist kar me je vprasal :) <- glej tretji stavek, drgac je pa kar fer! velik srece, lp
