On Sat, 2006-09-09 at 17:14 +0200, Numero Uno wrote:
> Če nimaš neke želje, se pač nauči na pamet kako je narejen primer v 
> prosojnicah - kosovnica na pamet. Žalostno, a resnično.

Huh, torej kaj poves pri celotni zgodbi? Namrec kolikor gledam to
kosovnico vidim samo sliko ER diagrama? Verjetno mu je ne bom risal ali
pac? Kaj se potem imam tukaj za nauciti, da bo g. Krisperju kul?
> 
> Piramide:
> - ravni odločanja
> - WSF
> - podatkovna in procesna model oz. postopki
> + trikotnik uspeha

aha .. se mi je zdelo, da mi je en manjkal.
> 
> Pa za vsak slučaj si ponovi še entropijo informacij, ki je v 
> prosojjnicah, ker je baje tudi to ze vprasal. Nič težkega, sam
> pogledat si je treba. 

Entropijo kot mero nevednosti? z kaksno formulo ali kako? ala
H(x)=-p*log_d(p) :)

a.


-- 
BOFH excuse #115:

your keyboard's space bar is generating spurious keycodes.


Reply via email to