Samo Šela Sun, 10 Sep 2006 03:02:37 -0700
Nice :) lp,
Samo On 9/10/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ola ce bo ksnmu prov pršlo sm z mobičam slikov izpit... Je v priponki LP, Domen