Živjo! A se kdo spozna kej na večkanalne zvočne kartice? Rad bi namreč snemal preko več kanalov hkrati (6-8) in ne bi šlo vsakega posebi (bobni). Ne bi rad pa snemal preko mešalke, če bi blo treba kasnej še kej spreminjat nastavitve (brez ponovnega snemanja).
No, danes sem porabu par ur in v uč sta mi padla samo "M-Audio Delta 1010LT" (50k), ki je PCI kartica in pa "MOTU UltraLite"(100k), ki je zadeva, ki se poveže z FireWire (IEEE 1394). Bi kdo vedel kje to prodajajo v Slo, kok je to sploh ok, etc. Pred par leti je en frend kupu zadevo s 16 inputi za 30k, ampk takih zadev ne najdm nikjer... Kakršnakoli pomoč - tnx a lot! Lep pozdrav, Simon
