Živjo!

A se kdo spozna kej na večkanalne zvočne kartice? Rad bi namreč snemal preko
več kanalov hkrati (6-8) in ne bi šlo vsakega posebi (bobni). Ne bi rad pa
snemal preko mešalke, če bi blo treba kasnej še kej spreminjat nastavitve
(brez ponovnega snemanja).

No, danes sem porabu par ur in v uč sta mi padla samo "M-Audio Delta 1010LT"
(50k), ki je PCI kartica in pa "MOTU UltraLite"(100k), ki je zadeva, ki se
poveže z FireWire (IEEE 1394). Bi kdo vedel kje to prodajajo v Slo, kok je
to sploh ok, etc. Pred par leti je en frend kupu zadevo s 16 inputi za 30k,
ampk takih zadev ne najdm nikjer...

Kakršnakoli pomoč - tnx a lot!

Lep pozdrav,
Simon


Reply via email to