o lej ga, nase hoste hrast! :)
m-audio delta je pomojem v redu(js mam m-audio audiophile, pa sm zadovoljen),
samo ultralite je pac motu, ma boljse preampe, je ocitno bolj prenosljiv in
bolj kulj izgleda. :) Moj naslednji nakup. Dobis ga pa pomojem v stacuni
www.audiopro.si , lahk si ga pa tut iz tuijne narocis, npr.
www.musik-service.de...
lp
Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
ivjo!
A se kdo spozna kej na veèkanalne zvoène kartice? Rad bi namreè snemal preko
veè kanalov hkrati (6-8) in ne bi lo vsakega posebi (bobni). Ne bi rad pa
snemal preko mealke, èe bi blo treba kasnej e kej spreminjat nastavitve
(brez ponovnega snemanja).
No, danes sem porabu par ur in v uè sta mi padla samo "M-Audio Delta 1010LT"
(50k), ki je PCI kartica in pa "MOTU UltraLite"(100k), ki je zadeva, ki se
povee z FireWire (IEEE 1394). Bi kdo vedel kje to prodajajo v Slo, kok je
to sploh ok, etc. Pred par leti je en frend kupu zadevo s 16 inputi za 30k,
ampk takih zadev ne najdm nikjer...
Kakrnakoli pomoè - tnx a lot!
Lep pozdrav,
Simon
---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messengers low PC-to-Phone call rates.