re

On Sun, 2006-09-10 at 21:36 +0200, Simon Vrhovec wrote:
> No, danes sem porabu par ur in v uč sta mi padla samo "M-Audio Delta
> 1010LT" (50k), ki je PCI kartica in pa "MOTU UltraLite"(100k), ki je
> zadeva, ki se poveže z FireWire (IEEE 1394). Bi kdo vedel kje to
> prodajajo v Slo, kok jeto sploh ok, etc. Pred par leti je en frend
> kupu zadevo s 16 inputi za 30k,ampk takih zadev ne najdm nikjer...

Poglej si tole
<http://audioen.terratec.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=9>,
 zadeva je super in dokaj podprta, je pa res, da ne dela out-of-the-box. Torej 
na Windowsih se moras malo igrati z prilozenimi driverji, pod linuxom deluje pa 
samo z alsa-jackom, pa se to ga moras malo sam popatchat (ampak najdes vse 
zadeve na internetu) ..

Malo vec o sami zadevi si pa lahko preberes na
<http://www.soundonsound.com/sos/may05/articles/terratec88.htm>

a.

-- 
BOFH excuse #101:

Collapsed Backbone


Reply via email to