re On Sun, 2006-09-10 at 21:36 +0200, Simon Vrhovec wrote: > No, danes sem porabu par ur in v uč sta mi padla samo "M-Audio Delta > 1010LT" (50k), ki je PCI kartica in pa "MOTU UltraLite"(100k), ki je > zadeva, ki se poveže z FireWire (IEEE 1394). Bi kdo vedel kje to > prodajajo v Slo, kok jeto sploh ok, etc. Pred par leti je en frend > kupu zadevo s 16 inputi za 30k,ampk takih zadev ne najdm nikjer...
Poglej si tole <http://audioen.terratec.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=9>, zadeva je super in dokaj podprta, je pa res, da ne dela out-of-the-box. Torej na Windowsih se moras malo igrati z prilozenimi driverji, pod linuxom deluje pa samo z alsa-jackom, pa se to ga moras malo sam popatchat (ampak najdes vse zadeve na internetu) .. Malo vec o sami zadevi si pa lahko preberes na <http://www.soundonsound.com/sos/may05/articles/terratec88.htm> a. -- BOFH excuse #101: Collapsed Backbone
