A lahko kdo (recimo eden od tistih ki se je na list napisal), ki ve kdaj bo
dodatni rok za zagovor to napiše?!?

Hvala

On 9/11/06, Andrej Spilak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Spremeniti je bilo potrebno opis aktivnosti tako, da se je prvi znak opisa
zamenjal z zadnjim, drugi s predzadnjim, 3. z n-2tim....in potem to
napisat
kot nov stolpec. Skratka nič težkega...rekel je da so še vedno kao
počitnice
in nas ne bo mučil :)

Vsi, ki niso danes zagovarjali, so se morali napisat na list za naslednjič
in bojda bodo priložnost dobili samo tisti, ki so na listu. Vseeno pa
lahko
poskusite srečo. Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih


lp


On 9/11/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Hoj!
> Kako je zdaj z dodatnimi termini za zagovor VP? (asistent je na izpitu
> povedal, da bo
> prerazporejal prijavljene v nove termine, ker je prevec prijavljenih za
> 11.9.) Ali ste bili danes cisto
> vsi na zagovoru in potem ne bo vec drugih terminov?
> Pricakovala sem kaksen email ali objavo glede tega, pa nikjer nic ne
pise.
>
> Lp!
> Vesna
>
>

Reply via email to