A lahko kdo (recimo eden od tistih ki se je na list napisal), ki ve kdaj bo dodatni rok za zagovor to napiše?!?
Hvala On 9/11/06, Andrej Spilak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Spremeniti je bilo potrebno opis aktivnosti tako, da se je prvi znak opisa zamenjal z zadnjim, drugi s predzadnjim, 3. z n-2tim....in potem to napisat kot nov stolpec. Skratka nič težkega...rekel je da so še vedno kao počitnice in nas ne bo mučil :) Vsi, ki niso danes zagovarjali, so se morali napisat na list za naslednjič in bojda bodo priložnost dobili samo tisti, ki so na listu. Vseeno pa lahko poskusite srečo. Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih lp On 9/11/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Hoj! > Kako je zdaj z dodatnimi termini za zagovor VP? (asistent je na izpitu > povedal, da bo > prerazporejal prijavljene v nove termine, ker je prevec prijavljenih za > 11.9.) Ali ste bili danes cisto > vsi na zagovoru in potem ne bo vec drugih terminov? > Pricakovala sem kaksen email ali objavo glede tega, pa nikjer nic ne pise. > > Lp! > Vesna > >
