pomoje bo kar spraseval. Prejsnjic jih je sicer puscal (nad 70%), ampak
verjetno samo zato, ker nas je Zrnec na pisnem "resetal".

On 9/13/06, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

On Wed, 2006-09-13 at 09:04 +0200, Alen Loncaric wrote:
> A mi lahk poveste kak je zdej z ustnimi, a vpisuje ocene nad 70% al
> sprasuje al kako ?

Jaz se bojim, da bos moral kar lepo odgovarjat. Dvomim, da je kdaj samo
vpisal oceno in adijo.

Drugace pa ja, kaj navadno sprasuje? Kaj se splaca najbolj pogledat?
Obstaja kaksen seznam vprasanj?

lp,
a.
--
BOFH excuse #30:

positron router malfunction



Reply via email to