Tale Skrekovski je za moje pojme huda faca, ce seveda nisi nekaj zatezen do
njega. Poslji mu mail in se dogovori za termin za vpis ocene.

Mislim, da vecinoma ni nic spraseval na ustnih samo za vpis. Za visanje
ocene pa ne vem. Lahko poskusis tako suvereno in kar prevzames pobudo.
Recimo: Jaz sem pa Janez in bi imel 9 in bi zdaj malo razlozil o Ramsejevem
izreku. Nic te ne stane probat.

On 9/19/06, Andraž Drčar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A kdo ve koliko bo se teh vpisov ocen za kombinatoriko?

Kaj kej sprasuje profesor na ustnih, ce naprimer zelis zvisati oceno
(zaradi
povprecja) in kaksna je moznost da se to zgodi?

LP Andraž

Reply via email to